Honda Kaporta Boya

Honda Kaporta Boya ve Hasar işlemleri: Profesyonel ekipman ve uzman bir kadroyla hasarlı otomobiller dahi ilk günkü özenli haline geri döndürülebilmekte; her model için ayrı jigler kullanılarak milimetrik ayrıntılarda düzeltmeler yapılabilmektedir.

Hasar durumunda, Sigorta hizmetinden yararlanabilmek için aracınızı servisimize getirmeden önce aşağıdaki belgeleri hazırlayınız.

Bir hasarınız olduğunda; hasar tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde sigorta şirketine ihbarda bulunmanız gerekir. İlgili sigorta şirketi ihbardan sonra hasar tespiti için eksper tayin eder. Tazminatın kısa sürede ödenebilmesi için hasar ile ilgili belgelerin sigorta şirketine ya da eksperin kendisine doğrudan ulaştırılması gerekir.

Eksper, tüm inceleme, tetkik ve gerekli diğer işlemlerini tamamladıktan sonra düzenlediği hasar raporu ile hasara konu olan sigortanın türüne göre gereken diğer belgeleri sigorta şirketine ulaştırır. Sigorta şirketi son inceleme ve tetkiki yaparak hasarın poliçe kapsamında olması durumda poliçede yazılı muafiyet, müşterek sigorta ya da vadesi gelmediği için ödenmemiş primleri varsa bunları tazminat tutarından düştükten sigortalıya hasarın ödemesini gerçekleştirir.

İhbarınızla başlayan hasar sürecinde yetkililerimiz yapılması gerekenler tüm işlemler için sizi yönlendirir, hasarınızı sizin adınıza takip eder, hızlı, doğru ve etkin şekilde sonuçlandırır.

Öncelikle hiçbir zaman bir hasar durumuyla karşılaşmamanızı dileriz.
Ancak, böyle bir durumla karşılaştığınızda; 0212 231 38 52 no'lu telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Hasar ve gerekli onarım prosedürleri, işin tamamlanması için gerekli süre ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamak için zaman ayırmaktan memnuniyet duyarız.

Bireysel Başvuru;
Tutanak / Zabıt - Beyan
Kasko Poliçesi
Ehliyet - Ruhsat (Aslı ve Fotokopisi)
Vergi Numarası / TC Kimlik No.

Kurumsal Başvuru;
Tutanak / Zabıt - Beyan
Kasko Poliçesi
Ehliyet - Ruhsat (Aslı ve Fotokopisi)
Vergi Numarası
İmza Sirküleri
Vergi Levhası
Yetkili Kişinin imzası
Şirket Kaşesi

Güvenilir Tecrübe

Kasko / Trafik Sigortası nedir?

Kasko Sigortası aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Kasko Poliçesi yenilemeleriniz için Alper Sigorta firmasından Kasko teklifi alabilirsiniz.

 

Trafik Sigortası bir motorlu taşıtın kusurlu olarak üçüncü şahıslara verdiği zararları karşılar. Trafik Sigortası yenilemeleriniz için Alper Sigorta firmasından Trafik Poliçesi teklifi alabilirsiniz.

 

+ Mekanik Bakım ve Onarım
+ Periyodik - Yıllık Bakımlar ve Kontroller
+ Kaporta-Boya ve Trafik-Kasko Hasar Onarım
+ Uzun Yol Öncesi Yol Bakım ve Kontrolü
+ 2.El Oto Ekspertiz Servis Kontrolü
+ Oto Muayene Tüvtürk Check Up
+ Elektrik ve Elektronik Arıza Onarım
+ Klima Bakımı - Gaz Kontrolü ve Gaz Basımı
+ Bilgisayarla Teknik Arıza Teşhisi-Kontrolü
+ Orijinal Yedek Parça Kullanımı
+ Multimedya, Park Sensörü ve Alarm Aksesuar


Bakım Fiyat Teklifi

Servis Randevusu